Prohibex - харчова добавка для підтримки мікробіоти

798,00
грн.
ProHibex - це продукт у вигляді смачних і м'яких пастилок, який швидко заспокоює діарею завдяки Bacillus velezensis C-3102, пробіотику, зареєстрованому для використання у собак.
ProHibex - це харчова добавка з натуральними бобовими, пробіотиками, пребіотиками, вітаміном Е та бета-глюканами. Може використовуватися, серед іншого, для сприяння консистенції випорожнень у разі м'яких випорожнень та діареї, а також для підтримки нормальної роботи кишечника, кишкової флори та здоров'я клітин травного тракту.
Підтримує мікробіоту:
- B. velezensis: завдяки своїй здатності до спороутворення потрапляє в кишечник живим, модулюючи мікробіоту шляхом вироблення численних біологічно активних речовин та поживних речовин.
- Інулін: пребіотик, природне джерело розчинної клітковини, доступної для росту корисних бактерій.
Покращує консистенцію випорожнень:
- B. velezensis: підвищує консистенцію випорожнень і регулює кишковий гомеостаз, сприяючи утворенню більш компактних випорожнень.
- Монтморилоніт: глина з високою гігроскопічністю.
- Чіа: рослина, багата на клітковину (35%), здатна поглинати в 10 разів більше рідини, ніж її вага.
Сприяє здоров'ю клітин:
- B. velezensis: завдяки своїй багатій метаболічній активності здатна модулювати імунну систему. Підвищене вироблення SCFA підтримує клітинний оборот і посилює бар'єрні функції.
- Вітаміни та бета-глюкани підтримують функції клітин.
СКЛАД: Гліцерин, Солодка картопля, Гранульована рослинна олія (ріпакова), Кукурудзяний крохмаль, Стеарат магнію, Насіння Чіа, Деревне вугілля, Інулін (Cichorium intybus L.), Гороховий білок, Інактивовані дріжджі (бета-глюкан), Хлорид натрію.
Добавки: Вітаміни: Вітамін D3 1,75 мг, вітамін С 10 г;
Антиоксиданти: екстракти токоферолу з рослинних олій (природне джерело) 2 000 МО;
Стабілізатори кишкової флори: Bacillus veezensis (DSM 15544) 1,0x1011 КУО;
Зв'язуючі речовини: Монтморилоніт-іліт 400 г.